Поліцейські Покровської оперзони святкували День української писемності та мови

Сьогодні, 9 листопада, українці святкують День української писемності та мови. Правоохоронці Покровської оперзони також долучились до святкування і в кожному територіальному підрозділі пройшли урочисті заходи.
Правоохоронців Добропільського відділення поліції із святом привітав начальник відділення поліції Олексій Борковець, який закликав всіх присутніх любити та шанувати свою мову, поважати та продовжувати традиції рідної землі, завжди залишатися патріотами та гідними громадянами своєї батьківщини – України. Потім на поліцейських чекали виступи творчі колективи Добропільщини, які порадували  вартових порядку своїми піснями, віршами та танцями. В кожній строчці та кожному русі хлопці та дівчата демонстрували всю красу і велич української мелодичної мови та музики.
А в прифронтовій Авдіївці школярі місцевої загальноосвітньої школи №7 запросили правоохоронців до себе на патріотичний урок. Спочатку учні розповіли присутнім про появу української мови і про тих патріотів, які в різні часи ціною свого власного життя зберігали її цілісність, несли в народ та стали справжнім прикладом для інших. Учні молодших класів читали вірші відомих українських письменників – Тараса Шевченка, Ліни Костенко, Лесі Українки, Павла Тичини та багато інших.
Співробітники Авдіївського відділення поліції подякували учням за підготовлений захід та побажали школярам віри в свою країну, в найкраще майбутнє та в те, що зовсім скоро в їхні домівки прийде мир і спокій, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.
В Покровському відділі поліції правоохоронці перевірили свою грамотність – написали диктант національної єдності.
А мирноградські правоохоронці разом із учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» завітали до ліцею «Гармонія», де провели для старшокласників урок української мови. Під час заходу лігівці розповіли цікаві факти про рідну мову, зачитали вірші видатних українських письменників, а в кінці всі присутні написали диктант під назвою «Українські звичаї».
«Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тому, ми маємо докладати зусилля, аби наша українська мова не тільки зберігалася, але й розвивалася», — зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП Донецької області Юрій Гречишкін.

- Реклама -