У 60-річний ювілей засновнику Покровської школи дзюдо Миколі Колчину присвоєно почесне звання

Сьогодні, 7 листопада, свій 60-річний ювілей відзначає Микола Данилович Колчин, засновник Покровської школи дзюдо, старший тренер-викладач з дзюдо Дитячо-юнацької спортивної школи м. Покровська, тренер вищої категорії, відмінник освіти України, директор регіональної федерації самбо і дзюдо.

Микола Данилович більше 30 років трудової діяльності присвятив вихованню молодого покоління. Підготував 3 майстри спорту України міжнародного класу, 33 майстри спорту України, більше 400 кандидатів у майстри спорту України. Виховав понад 20 тренерів-викладачів з дзюдо, які на сьогоднішній день успішно працюють в Покровську, в різних регіонах України і за кордоном.

"Комітет по фізичній культурі та спорту Покровської міської ради та ДЮСШ м. Покровська вітає ювіляра з Днем народження, бажає йому міцного здоров'я, сімейного благополуччя, спортивного довголіття і дякує за багаторічну самовіддану титанічну працю в справі виховання здорового покоління та підготовку спортсменів високої кваліфікації", — йдеться у повідомленні комітету на сторінці у ФБ.

Зазначимо, що сьогодні Миколі Колчину буде присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України». Це рішення було прийнято 4 квітня на засідання колегії комітету з фізичної культури і спорту.

- Реклама -