Регбісти з Покровська – бронзові призери Чемпіонату України

4 листопада в Києві, на стадіоні НУОУ, відбувся чемпіонат України з регбіліг (регбі-13) серед студентів, яким завершився ігровий сезон 2017 року. У змаганнях взяли участь шість команд із Ужгорода, Мукачева, Тернополя, Івано-Франківська, Краматорська і Покровська. Команда з Покровська стала бронзовим призером Чемпіонату.

На параді відкриття з вітальним словом до учасників звернувся майстер спорту України з регбі Сергій Бобровник, начальник Київського міського відділення КФВС МОН України.

На першому етапі команди були розділені на дві підгрупи і зіграли матчі за коловою системою. За підсумками групового етапу визначились пари команд, які зіграли стикові матчі за відповідні місця.

У матчі за третє місце Збірна Донецької області РК «Ъ» (Покровськ) здобула перемогу над МДУ з Мукачева у впертій боротьбі, з рахунком 20:10. До складу Збірної Донецької області РК «Ъ» увійшли кращі спортсмени з Покровська (7 гравців), Селидового (4) та Білозерського (2).

На параді закриття змагань президент Української федерації регбіліг Артур Мартіросян привітав учасників та нагородив їх грамотами та медалями КФВС МОН України та УФРЛ.

- Реклама -