Перший в Добропільському районі «Український донецький куркуль» — жінка

Надано перший транш фінансової підтримки добропільському «куркулю».
На виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського від 05.05. 2017 №466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», в рамках Програми «Український донецький куркуль» переможцем конкурсного відбору, який проходив 17 серпня в Краматорську стала Ганна Матвієнко (с.Вірівка). 
Грант на суму 500 тис. грн. підприємцю надаватиметься на виробництво засобів реабілітації та медичних одноразових бахіл. 
Фінансова підтримка підприємцю буде надано на безоплатній та безповоротній основі (50% загальної суми фінансової підтримки – кошти обласного бюджету, 50% — кошти районного бюджету). 
Проектом передбачається створення 5 робочих місць. Станом на 31.10.2017 перераховано кошти першого траншу фінансової підтримки на суму 142,8 тис. грн. Закуплено деревообробний круглопалочний верстат модель НХ8060W, повідомляє Добропільська райдержадміністрація.

- Реклама -