Мешканку Покровська обікрали шахраї

35-річна жінка зробила замовлення на інтернет-сайті, перерахувала передплату і почала чекати на солодку посилку. Як тільки всі терміни її отримання сплинули, замовниця почала «бити тривогу» і телефонувати постачальнику, але марно. Тепер встановленням особи зловмисника і його пошуком займуться правоохоронці.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернулася місцева мешканка із заявою про те, що її ошукали невідомі. З’ясувалося, що кілька днів тому постраждала замовила на одному сайті з продажу цукерок та солодощів шоколад, на загальну суму — 7 тисяч 800 гривень. Постачальник пообіцяв відправити замовлення одразу, як тільки на його рахунок надійдуть гроші.

Жінка скористалася банківським терміналом і перерахувала вказану суму. Після того, як термін отримання посилки вийшов, замовниця кілька разів намагалася зателефонувати постачальнику, але той не відповідав. Згодом його телефон «опинився по за межею досяжності».

Зрозумівши, що замовленого шоколаду вона так і не дочекається, ошукана покровчанка прийшла до правоохоронців за допомогою в пошуках зловмисника.

Наразі за даним фактом співробітники поліції відкрили кримінальне провадження за ст. «190 Шахрайство». Санкція статті передбачає для правопорушників тюремне ув’язнення строком до 3-х років.

- Реклама -