Радник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Олеся Цибулько відвідала Покровськ

Сьогодні, 3 листопада, у Покровськ  з робочим візитом завітала радник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Олеся Цибулько та провела зустріч з активною громадськістю, що займається проблемами ВПО.

В приміщенні платформи ініціатив «Лампова» зібрались представники громадських організацій міста, викладачі ДонНТУ – переселенця та просто активна молодь.

Як відзначила Олеся Цибулько, головною метою зустрічі є налагодження тісної взаємодії між Міністерством та громадськими організаціями, напрацювання пропозицій щодо спільних заходів в сфері захисту прав ВПО та людей, що проживають на тимчасово неконтрольованих територіях.

«Я хотіла познайомитись зі всіма громадськими організаціями, зі всіма людьми, активістами, які працюють фактично близько до лінії розмежування, а також, які працюють на підконтрольній території в Донецькій та Луганській областях. Ми вже об’їхали  багато міст та познайомились з багатьма активістами і мені дуже цікаво почути від громадських організацій Покровська, що вони тут роблять, які проекти реалізують. Тому що, ми також будемо проводити низку заходів із залучення ГО, ініціативних груп та активістів і реалізовувати спільні проекти», — розпочала Олеся Цибулько.

Як приклад співпраці між МінВОТом та ГО, радник Міністра презентувала новий проект — гаряча лінія для переселенців.

«Номер

0 800 309 110

– це спільний проект з громадською організацією «ДобасСОС» та програмою радників з питань ВПО. Фактично поступають дзвінки на гарячу лінію, якщо потрібна консультація — її одразу надають. Якщо питання потребують вирішення, тоді формуються кейси та передаються на радників», — повідомила Олеся Цибулько.

Всі присутні мали змогу представитись та познайомитися один з одним, а також задати багато питань, які турбують.

Треба відзначити, що подібні зустрічі вже відбулись у Бахмуті, Краматорську, Слов’янську та плануються у Маріуполі.

В ексклюзивному інтерв’ю журналістам сайту Олеся Цибулько розповіла, що це не останній візит представників МінВОТу до Покровська, співпрацювати з місцевими організаціями планується і надалі.

«Ми не можемо охопити всі міста, але намагаємось. Для себе я відмітила, що місцева влада Покровська повинна більш активно займатися роботою з переселенцями. Замислюватись про викладачів вищів, та інших ВПО, які живуть у місті. А також дуже важливо, щоб до цього підключались і люди. Тут активна громада і мені дуже сподобалась», — підкреслила радник міністра.

- Реклама -