На Добропільщині ліквідують пориви

Водопровідні та каналізаційні мережі міст і селищ Добропільського і Олександрівського районів, які обслуговуються Добропільським ВУВКГ, мають великий відсоток зносу.

Так звані «витоки» відбуваються на них досить часто, причому не тільки на внутрішньоквартальних мережах, але і на магістральних водоводах. Фахівцями Добропільського ВУВКГ вживаються всі заходи для оперативної ліквідації поривів та їх наслідків в максимально короткі терміни.

Слюсарями АВР діл.№4 смт Олександрівка на поточному тижні було успішно усунуто кілька поривів по вул. Шкільна, Садова, Будівельників, Першотравнева. Роботи виконувалися із залученням землерийної техніки.

У Добропільському ВУВКГ завершуються роботи по ремонту і утепленню виробничих і господарсько-побутових приміщень. На дільниці №3 м. Білозерське закінчена заміна шиферної покрівлі на будівлі лазні.

Бригадою слюсарів АВР діл.№2 м. Білицьке виконано заміну вуличного водогону Д50 протяжністю 100 м по вул. Чапаєва смт Водянське і виконано підключення абонентів, повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

- Реклама -