В Добропільському районі обрали директора школи. Претендент був один

Сьогодні, 30 жовтня, в відділі освіти Добропільської райдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Шилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради.
 В засіданні комісії брала участь заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко. До комісії надійшла одна заява від претендента на посаду директора — Шевкун Алли Іванівни.
Після закінчення Шилівської ЗОШ в 1989 році, Алла Іванівна вступила до Дрогобицького педагогічного інституту на філологічний факультет. У 1994 році після закінчення інституту почала працювати в рідній школі вчителем української мови та літератури, а також англійської мови.
В 1997 році вона булла призначена на посаду директора з навчально-виховної роботи. У 1999 році стала директором школи, в 2000 році звільнилася з посади за власним бажанням. 
З 1 вересня 2017 року Алла Шевкун виконує обов’язки директора Шилівської ЗОШ. Трудовий стаж складає 23 роки. 
Педагогічний колектив і Шилівська сільська рада, батьківський комітет підтримали цю кандидатуру на посаду директора, відзначивши  активність, принциповість та професіоналізм Алли Іванівни. 
З початком роботи з`явилось багато проблем, які треба вирішувати. Але амбітність нового директора не викликає сумнівів в тому, що вони обов’язково вирішаться зусиллями спільної роботи трудового колективу та батьків, підкреслює Добропільська районна рада.

- Реклама -