У Мирнограді відбудеться презентація книги про Покровський район

3 листопада 2017 року о 13.00

 у Мирнограді в конференц-залі бібліотеки сімейного читання (м-н «Молодіжний» 27-А) відбудеться презентація книги «Покровський район: подорож у минуле». Презентація буде організована та проведена краєзнавцями Покровського району.

Літописцями рідної Покровщини виступають люди різних професій та поколінь, національностей та віросповідань, серед яких є дійсні члени Національної спілки краєзнавців України.

Ця книга – результат наполегливої праці великої групи краєзнавців. Матеріали книги ще раз підтверджують, що першопоселеннями на наших землях були українці, і саме українці зіграли вирішальну роль в подальшому розвитку Донеччини. Це видання стане вагомим доповненням до тих історико-краєзнавчих джерел, які уже на сьогоднішній день є у музеях, бібліотеках, державних та особистих архівах.

Історико — краєзнавчі нариси охоплюють різні аспекти становлення та розвитку Покровського району: особливості рослинного  і  тваринного  світу, заселення та освоєння району з найдавніших часів до першої  чверті ХХ століття, характеристики етноконфесійного складу населення,  розвитку залізничного та шахтного будівництв. В книзі є  місце легендам,  спогадам, яскравим історичним особистостям, з якими пов'язаний розвиток нашого краю.

На презентацію будуть запрошені краєзнавці з міст Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Бахмут, Костантинівка, Добропілля, Селидове, Покровськ, Родинське, Мирноград, Покровського та Добропільського районів.

- Реклама -