Мешканка Покровська перетворила свою квартиру на наркопритон

На п'ять років за ґратами може опинитися 44-річна мешканка Покровська, яка у власній квартирі виготовляла та «пригощала» товаришів психотропними речовинами. Поліцейські припинили діяльність наркопритону. Усі наркотичні засоби, а також предмети для їх вживання вилучені та направлені на експертизу.

До правоохоронців Управління карного розшуку Донецької області надійшла інформація про те, що в одній з квартир Покровська місцева мешканка виготовляє наркотик, а її частими гостями є підозрілі люди. Отримавши ухвалу суду на проведення обшуку, правоохоронці виїхали за вказаною адресою.

Під час проведення обшуку в помешканні 44-річної жінки, співробітники поліції виявили та вилучили медпрепарати для виготовлення синтетичного наркотику, а також чималу кількість використаних медичних шприців із залишками рідини, за кольором схожої на наркотичну. Разом із жінкою в однокімнатній квартирі мешкає і її 4-річна донечка. Тож виготовлення та вживання наркозілля відбувалося практично на очах у дитини.

Господарка наркопритону раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків, але замість виправлення, жінка продовжила займатися протиправною діяльністю. Заперечувати, що організувала у себе на кухні нарколабораторію та наркопритон правопорушниця не стала.

Вилучені наркотичні речовини поліцейські направили на експертизу, а стосовно хазяйки наркопритону відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», 311 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів» та 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення для цих цілей» Кримінального кодексу України.

- Реклама -