Покровські лігівці разом з правоохоронцями провели акцію «Ми проти наркотиків»

З метою пропаганди здорового способу життя лігівці разом з інспекторами ювенальної превенції Покровського відділу поліції вийшли на вулиці міста та роздали містянам інформаційні листівки. Про це повідомляється на сайті Покровського відділу поліції.

Хлопці та дівчата з ланки «майбутніх поліцейських» ведуть здоровий та активний спосіб життя – ходять до спортивних залів, приймають участь у спортивних естафетах, а також проводять багато заходів, спрямованих на привертання уваги дітей та дорослих на такі проблеми, як паління, вживання алкогольних напоїв та наркоманію.

Так минулої п’ятниці поліцейські та лігівці провели чергову акцію «Ми проти наркотиків». Хлопці та дівчата зупиняли покровчан, запитували чи знають вони, що з кожним роком кількість наркозалежних в нашому місті збільшується, а вік наркоманів дедалі молодішає. Також «майбутні поліцейські» розповідали, як слід відмовляти тим, хто пропонує спробувати наркотик та як за зовнішніми ознаками розпізнати, що людина знаходиться в стані наркологічного сп’яніння.

Інформаційні листівки «Скажи наркотикам – НІ!» лігівці не тільки роздавали мешканцям Покровська, а й залишали пам’ятки в містах скупчення людей – на автобусних зупинках, біля аптек та магазинів.

«Ми, представники «Ліги майбутніх поліцейських» хочемо простих речей — щоб молодь вела здоровий спосіб життя і знаходила собі дійсно корисні та цікаві захоплення», — зазначили лігівці.

- Реклама -