Активісти запрошують жителів міста Добропілля до участі у проекті «Метамісто: Схід»

З 1 по 5 листопада в рамках проекту «Метамісто: Схід» в Добропіллі відбудеться воркшоп-майстерня від команди архітекторів Formografia. Під час нього команда проекту навчатиме учасників робити якісні, візуально-привабливі, прості та недорогі вуличні меблі та покажуть, як їх доцільно вписувати у міський простір.

Зустрічі відбуватимуться з 1 по 3 листопада о 18:00 – 20:00 у просторі Dobrolab за адресою вул. Фестивальна, 21 (праве крило Центру Культури і Дозвілля). Втілення проектів: 4 – 5 листопада з 10:00 по 16:00.

Участь у воркшопі безкоштовна за реєстрації:

https://goo.gl/forms/GmmlO3yGqbdNHoEA3

Також, в рамках напрямку “Міфологема міста”, у міському просторі буде встановлено скульптуру відомого молодого українського митця Віталія Кохана. Скульптура втілює ідею Добропілля як вільної землі, території, де нуртують вітри. Робота вбирає в себе звуки та реагує на доторк: кожна пелюстка, кожен малюнок, вигравійований на гранях роботи, видаватиме особливий звук. Особливість скульптури – малюнки на гранях, що комбінують символи, що асоціюються з містом, а також особистою міфологією художника.

Відкриття скульптури та результатів всього проекту планується у неділю, 5 листопада.

Для довідки:                                  

«Метамісто: Схід» — це довготривалий проект, розроблений громадською організацією «Гараж Ґенґ» у рамках програми “Код Міста”. В проекті задіяно 6 міст Донецької та Луганської областей — Костянтинівка, Покровськ, Добропілля, Бахмут, Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Завданням проекту є розкрити культурно-туристичний потенціал малих міст, сприяти конструктивній активізації громад та урбаністичному розвитку міського середовища.

Команда пропонує долучатися активним мешканцям міста та регіону, які прагнуть дослідити рідне місто, підвищити його візуальну та змістовну привабливість і створити можливість для реалізації власного потенціалу і втілення спільних проектів.

- Реклама -