Депутати виділили Покровському району кошти для освіти і культури

На 19-й сесії Покровської (колишньої Красноармійської) районної ради VII скликання депутати схвалили зміни і доповнення до районного бюджету-2017.
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Лариса Герасименко зазначила, що в доходній частині враховані надходження з бюджетів сільських та селищних рад на загальну суму 1 млн. 330 тис. грн., у тому числі:
— від Сонцівської сільради — 262 тис. грн. для капітального ремонту спортзалу Сонцівського НВК і придбання ноутбука для сільського центру культури та дозвілля;
— від Новоєлизаветівської сільради — 187,7 тис. грн. для поточного ремонту сільського клубу;
— від Гришинської сільради — 200 тис. грн. для капітального ремонту центру культури та дозвілля;
— від Першотравневої сільради — 224 тис. грн. для придбання меблів, матеріалів, обладнання та поточного ремонту Першотравневого ДНЗ;
— від Сергіївської сільради — 330 тис. грн. для заміни лінолеуму у Сергіївському НВК та ремонту шкільного автобуса;
— від Петрівської сільради — 67,7 тис. грн. для придбання шкільних меблів та мультимедійного комплексу для Петрівського НВК.
За рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету виділено кошти на поточний ремонт внутрішньої електромережі Сергіївського НВК (25,5 тис. грн.), опалювальної системи Сонцівського НВК (10 тис. грн.), актового та спортивного залів Миколаївської ЗОШ (500 тис. грн.), електромережі Срібненського НВК (117 тис. грн.), приміщень Новоєлизаветівського НВК (198 тис. грн.), обрізку сухих дерев на території Лисівської та Новотроїцької ЗОШ (117 тис. грн.).
Передбачено  200 тис. грн. на поточний ремонт фасаду Гродівського будинку народних традицій, 300 тис. грн. — субвенція до бюджету Михайлівської сільської ради для капітального ремонту зовнішнього освітлення села Мемрик.
Крім того, 900 тис. грн. спрямовано на заміну віконних блоків у Новоекономічній ЗОШ, 700 тис. грн. – на капітальний ремонт покрівлі та спортивної зали, заміну покрівлі Петрівського НВК, 300 тис. грн. — на капітальний ремонт спортивного залу Сонцівського НВК, 700 тис. грн. — встановлення котельні з системою опалення у Гришинському ЦКіД.
Заплановано також 300 тис. грн. на поточний ремонт приміщень Успенівського ДНЗ з облаштуванням ігрових кімнат, 200 тис. грн. — поточний ремонт харчоблоку і центральних сходів Новоекономічного ДНЗ, 135 тис. грн. — на придбання жалюзі для Гришинського НВК.
Перерозподілені кошти і на інші потреби життєзабезпечення населених пунктів району, повідомляє pokrovsk.city.

- Реклама -