Покровські правоохоронці дали бій самогону

Дільничні офіцери Покровського відділу поліції спільно з представниками громадського формування "Вітчизна" припинили протиправну діяльність жінки, яка займалась виготовленням самогону у себе вдома. У правопорушниці виявлено та вилучено 15 літрів браги та самогонний апарат. Це вже восьмий факт самогоноваріння, задокументований з початку місяця.
Під час патрулювання вулиць міста Родинське співробітниками поліції, спільно з представником громадського формування «Вітчизна», була отримана інформація про те, що в одному з будинків виготовляють самогон. Для перевірки інформації вартові порядку вирушили за вказаною адресою.
57-річна господарка приватного домоволодіння, побачивши на порозі гостей в погонах, стала помітно нервувати. Але потім зізналася що виготовляє саморобну горілку. В одній з кімнат поліцейські виявили самогонний апарат та бідон з брагою. Відповідно до норм чинного законодавства всю «брагу» правоохоронці знищили на місці, а самогонний апарат вилучили для подальшого знищення.
Відносно правопорушниці складено адміністративний протокол за ст. 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення» КУпАП що тягне за собою накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Правоохоронці попередили жінку про більш суворішу відповідальність, якщо вона не припинить займатися забороненим видом діяльності, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.
"З метою недопущення подібних правопорушень, поліція закликає населення до спільної боротьби з цією проблемою. При наявності будь-якої інформації про незаконне виготовлення або реалізації самогону, відразу звертайтеся за телефоном «102»", — зазначив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

- Реклама -