Працівники «Мирноградвугілля» провели конференцію й збираються на зустріч з Прем’єр-міністром України

На шахтах Державного підприємства «Мирноградвугілля» склалося вкрай тяжке, критичне становище у сфері соціально-економічної і фінансово-господарської діяльності, що потребує прийняття невідкладних заходів для вирішення ряду питань, від яких залежить існування підприємства, продуктивність його роботи, рівень соціальної захищеності його працівників — мешканців міст Мирнограда, Покровська та Покровського району. Про це повідомляє Конфедерація вільних профспілок України.

Нещодавно відбулася конференція трудового коллективу державного підприємства «Мирноградвугілля». На заході було відзначено, що робота підприємства вкрай важлива для економіки регіону та енергетичної безпеки країни, є джерелом матеріального забезпечення для більш ніж 5 600 робітників та їх родин.

Але «Мирноградвугілля» не має можливості самостійно забезпечувати на необхідному рівні функціонування виробничих потужностей структурних підрозділів та підприємства в цілому, як слідство, несвоєчасно виплачує заробітну плату робітникам та має значну заборгованість перед бюджетом та цільовими соціальними фондами.

Внаслідок цього, станом на 1 вересня 2017 року, підприємство має кредиторську заборгованість у розмірі 331 747,7 тис.грн. Має підприємство і заборгованості перед працівниками: за серпень 2017 року — 34 млн грн, за вересень 2017 року — 49 млн грн.

З-поміж іншого конференція трудового колективу постановила:

  • звернутися до депутатів всіх рівней, органів місцевого самоврядування та обласної державної адміністрації щодо підтримки державного бюджетного фінансування вугільної галузі в 2017 — 2018 роках в обсягах, які розраховані профільним міністерством;
  •  ініціювати проведення спільної зустрічі представників трудового колективу ДП «Мирноградвугілля», органів місцевого самоврядування, депутатів обласної ради, представників Донецької обласної державної адміністрації з Прем'єр-міністром України для вирішення проблемних питань щодо роботи ДП «Мирноградвугілля» та розвитку Мирнограда.

Нагадаємо, що 17 жовтня керівництво ДП «Мирноградвугілля» закупило обладнання за завищеними цінами на 27 мільйонів гривень.

- Реклама -