Дитячий садок або амбулаторія: прокуратура Покровська виграла апеляцію

Апеляційний суд визнав законними вимоги прокуратури щодо використання приміщення дошкільного навчального закладу за цільовим призначенням. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Красноармійська місцева прокуратура оскаржила рішення суду першої інстанції, яким було відмовлено у задоволенні позову прокурора щодо визнання незаконним та скасування рішення сесії Покровської міської ради, яким приміщення передано на баланс комунальної медичної установи.

Нагадаємо, прокуратура наполягала на тому, що відповідно до Закону України «Про освіту», майно, яке є державною або комунальною власністю та призначене для здобуття дітьми освіти, використовується виключно із зазначеною метою.

Однак, попри вказану заборону законодавства, рішенням сесії Покровської міської ради частину будівлі одного з комунальних дошкільних навчальних закладів міста передали на баланс комунальної медичної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Покровськ для розміщення амбулаторії.

Передача частини майна на баланс комунальної медичної установи призвела б до скорочення мережі навчальних закладів Покровська.

Відтак, реагуючи на це порушення, Красноармійська місцева прокуратура звернулась до Красноармійського міськрайонного суду із відповідним позовом. Однак суд відмовив у задоволенні вказаного позову. Прокуратура категорично не погодилась з цим рішенням, тому звернулась до Апеляційного суду Донецької області.

В Апеляційному адміністративному суді Донецької області визнали доводи прокуратури обґрунтованими, скасували рішення суду першої інстанції та постановили скасувати рішення сесії Покровської міської ради. Таким чином приміщення повернуто дитячому садочку.

- Реклама -