Покровський МЦЗ вирішує проблеми добору кадрів на підприємствах у селах

24 жовтня 2017 року фахівцями Покровського центру зайнятості на чолі з директором Миколою Толмачовим була відвідана Миколаївська сільська рада.

Мета заходу —  виконання Плану перевірок за здійсненням виконавчими органами сільських і селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2017 рік Покровської райдержадміністрації щодо забезпечення зайнятості населення. У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування: сільський голова Дмитро Федаш, представники загальноосвітньої школи с. Миколаївка,  Миколаївського ДНЗ «Сонечко», Миколаївської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини, директор ПрАТ «Агро Ресурс», місцеві сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства, а також громадяни, які шукають роботу або бажають її змінити. 

«Просимо Вас сприяти  у своєчасному та повному наданні інформації про попит на робочу силу до центру зайнятості, адже надання роботодавцем відомостей про вакансії до служби зайнятості дає змогу спільними зусиллями  вирішувати проблеми добору кадрів та сприяння працевлаштуванню безробітних», — наголосив  директор Покровського міського центру зайнятості Микола Іванович Толмачов.

Населенню було надано інформацію про можливості отримання ваучера, на підставі якого здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України. Під час заходу присутнім роботодавцям розповіли про зміни в законодавстві України стосовно стимулювання створення нових робочих місць суб’єктами малого підприємництва.

- Реклама -