«Основи вибору майбутньої професії»: Покровський центр зайнятості провів профорієнтаційний урок

24 жовтня  Покровським міським центром зайнятості Донецької області проведено профорієнтаційний урок «Основи вибору майбутньої професії» в Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів Покровської районної ради. Заняття пройшло для старшокласників 9-11-х класів.

В ході профорієнтаційного заходу було проведено ознайомлення учнів з світом професій, їх особливостями, зі станом ринку праці. Провідний фахівець Покровського міського центра зайнятості Донецької області Крістіна Насєкіна підкреслила:

«Зробити правильний вибір – значить обрати таку професію, яка потрібна суспільству, тобто затребувана на ринку праці. Крім того, вона повинна бути доступною для Вас, відповідати Вашим природним здібностям, знанням і вмінням. І найголовніше – обрана професія має приносити радість, достаток і задоволення».

Допомогою у визначенні з майбутньою професією є сучасне тестування «Моя кар’єра», метою даного тестування є визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді.

Фахівці служби зайнятості запропонували учням завітати до Покровського міського центру зайнятості та пройти поглиблене тестування, щоб відповідально підійти до вибору майбутнього професійного спрямування. Також побажали майбутнім випускникам зробити правильний вибір професії та запросили на екскурсію до Покровського МЦЗ Донецької області.

- Реклама -