У Покровську «лігівців» навчили розбирати автомат Калашнікова (фото)

Візити до Покровського відділу поліції – це вже давня традиція для «майбутніх поліцейських». Цими вихідними в гості до правоохоронців завітали підлітки, які нещодавно поповнили ряди молодіжної організації. Поліцейські показали хлопцям та дівчатам зброю, якою користуються в своїй роботі, та провели із лігівцями практичні заняття.

З початком нового навчального року лави покровської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» поповнилися 8 хлопцями та 7 дівчатами. Молоді, амбіційні, активні, сповнені енергії та планів на майбутнє хлопці та дівчата охоче спілкуються із своїми наставниками – правоохоронцям та залюбки приймають участь у заходах та акціях, влаштованих ними. Часто співробітники поліції запрошують лігівців до себе в гості, показують свою роботу «з середини», знайомлять із існуючими підрозділами, демонструють спецзасоби та зброю, які використовують під час несення служби.

Цими вихідними лігівці в повному складі завітали до Покровського відділу поліції, де на них чекала теорія та практика при поводженні з вогнепальною зброєю. Інспектори з ювенальної превенції Ірина Грицай та Яна Смага розповіли «майбутнім поліцейським» про види вогнепальної зброї, яка стоїть на озброєнні у правоохоронців, про правила поводження із нею та продемонстрували послідовність проведення неповної зборки та розборки.

Особливий ажіотаж у хлопців та дівчат викликало практичне заняття. Хлопці та дівчата мали можливість самостійно виконати вправи поводження з вогнепальною зброєю та відчути на собі всю відповідальність поводження із нею.

«Ми майбутні захисники нашої країни, тому повинні знати як поводитися із зброєю. Такі заняття для нас дуже цікаві, пізнавальні і корисні. Сьогодні ми дізналися з яких частин складається автомат Калашнікова. Спробували самостійно його розібрати і зібрати. Не у всіх спочатку виходило це вправно, але поліцейські терпляче нас вчили та підказували»,- ділилися враженнями хлопці-лігівці.

- Реклама -