В Покровську до студентів ДонНТУ завітав бельгійський режисер

17 жовтня в Молодіжному Хабі  ДВНЗ «ДонНТУ» відбулася дуже цікава подія: в гості до студентів індустріального інституту та Донецького національного технічного університету завітав молодий бельгійський режисер Пітер-Ян Де П’ю зі своїм документальним фільмом «Земля просвітлених». Про це повідомляється на сайті «ДонНТУ».

Стрічку «Земля просвітлених» нагородили на американському фестивалі незалежного кіно Sundance за «Найкращу операторську роботу», її також номінували на Гран-прі. Крім того, «Земля просвітлених» відкривала нинішнього року фестиваль документального кіно IDFA в Нідерландах, була показана влітку на Одеському кінофестивалі та в рамках кінофестивалю «Золотий абрикос» в Єревані.

Після перегляду фільму, який викликав зацікавленість з боку студентської аудиторії, режисер відповів на питання та поспілкувався з молоддю.

Зараз Пітер-Ян Де П’ю перебуває на Донбасі, де збирає матеріал для своєї наступної стрічки, що стосуватиметься України. За словами митця, його дуже надихнула історія, що відбулася в Бельгії під час Першої світової війни про двох братів, які обрали різні сторони конфлікту. Подібні випадки є зараз і тут. Але режисер не хоче робити акцент на політиці, тож, наступна його стрічка буде присвячена саме відносинам між людьми та психології.

- Реклама -