Через борг по зарплаті шахтарям прокуратура Покровська відкрила кримінальне провадження

Красноармійською місцевою прокуратурою внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.175 КК України, за фактом невиплати заробітної плати гірникам. Про це повідомляє  прес-служба прокуратури Донецької області.

Встановлено, що заборгованість перед працівниками вугільного підприємства шахта «1/3 Новогродівська» державного підприємства «Селидіввугілля» складає за серпень-вересень 3 млн 142 тис грн.

З цієї причини 19 жовтня 34 працівника першої зміни відмовились підніматися на поверхню та залишилися під землею.

Крім того, прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом невиплати заробітної плати працівникам Державного підприємства «Мирноградвугілля», де сума заборгованості нині складає 59,5 млн грн.

Довідково: санкція ч.1 ст.175 КК України передбачає покарання у виді штрафу від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або позбавлення волі на строк до 2-ох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

- Реклама -