Через борг по зарплаті шахтарям прокуратура Покровська відкрила кримінальне провадження

- Реклама -

Красноармійською місцевою прокуратурою внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.175 КК України, за фактом невиплати заробітної плати гірникам. Про це повідомляє  прес-служба прокуратури Донецької області.

Встановлено, що заборгованість перед працівниками вугільного підприємства шахта «1/3 Новогродівська» державного підприємства «Селидіввугілля» складає за серпень-вересень 3 млн 142 тис грн.

З цієї причини 19 жовтня 34 працівника першої зміни відмовились підніматися на поверхню та залишилися під землею.

Крім того, прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом невиплати заробітної плати працівникам Державного підприємства «Мирноградвугілля», де сума заборгованості нині складає 59,5 млн грн.

Довідково: санкція ч.1 ст.175 КК України передбачає покарання у виді штрафу від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або позбавлення волі на строк до 2-ох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

- Реклама -