В Мирнограді роботодавцям пояснили важливість працевлаштування переселенців

Співробітники Мирноградського міського центру зайнятості організували семінар для роботодавців на тему: «Шляхи стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць у т.ч. для осіб з особливими потребами та внутрішньо переміщених осіб. Компенсація ЄСВ та компенсація витрат роботодавців на оплату праці працевлаштованих ВПО».
У зв`язку зі складною ситуацією на сході країни багато людей були змушені покинути свої домівки, постійну роботу та шукати спокою для себе і своїх родин. Нажаль, в наше життя ввійшли нові терміни — внутрішньо переміщені особи. Держава всіляко піклується про осіб, які отримали такий статус. 
Відкрила семінар директор ММЦЗ Наталія Базилевич. Вона проінформувала присутніх про успішну співпрацю служби зайнятості з роботодавцями за 9 місяців 2017 року. Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Антоніна Хорушко презентувала послуги, що надає служба зайнятості роботодавцям у доборі працівників, нагадала присутнім про Порядок компенсації фактичних витрат на сплату єдиного внеску та умови її отримання, розповіла про правові аспекти та джерела фінансування заходів, пов`язаних з працевлаштуванням вимушених переселенців.
В семінарі прийняли участь новостворені підприємства, роботодавці які вже отримували компенсацію, переможці Українського Донецького куркуля, які із задоволенням відповідали на питання роботодавців та поділилися досвідом щодо участі у конкурсі бізнес-проектів. 
Учасники семінару наголосили на необхідності тісної взаємодії між службою зайнятості та роботодавцями. Лише так можна поліпшувати взаєморозуміння, координувати свої дії, вирішувати нагальні питання укомплектування роботодавців Мирнограду необхідними кадрами, а населення – достойною роботою.

- Реклама -