В Покровську розповіли про стипендіальну програму

В Донецькому національному технічному університеті, який з 2014 року працює в Покровську (колишньому Красноармійську) пройшла презентація стипендіальної програми Віктора Пінчука «Завтра.UA». До вишу-переселенця завітали Максим Нарбут, координатор спільноти, та Євген Шеремет, менеджер проекту. Вони детально розповіли про те, що являє собою програма та як до неї долучитися.
На початку заходу проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Воропаєва коротко розповіла про участь ДонНТУ в різноманітних освітніх програмах і проектах, а також про можливості, які відкриваються перед студентами завдяки цьому.
Максим і Євген доступно розповіли про місію програми та численні «бонуси», які вона дає учасникам. Окремо спікери звернули увагу на вимогах до майбутніх стипендіатів, правилах подачі документів і особливостях перевірки представлених робіт.
Тож, стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука – це перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета – сприяння формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.
Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. Ними можуть стати студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вишів 4-го рівня акредитації. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.
Про це та інше молодь почула із презентаційної частини. По її закінченні присутні в залі студенти та викладачі задали представникам програми ряд запитань. Основна маса з них стосувалася загальної статистики щодо кількості учасників у цілому та озвучення відсотку тих, які проходять до фіналу, особливостей написання та структури роботи, а також подання групових результатів досліджень.
Після цього зацікавлені мали змогу більш тісно поспілкуватися із гостями, частина резидентів Молодіжного Хабу навіть коротко розповіла про свої проекти та проконсультувалися щодо можливостей представлення їх на конкурсі.
12-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» вже розпочався. Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in.ua до 30 листопада 2017 року. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми у розділі «Конкурс».
Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримують від Victor Pinchuk Foundation щомісячну стипендію розміром 1677 грн., а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

- Реклама -