За три тижні роботи ГРПП Покровської оперзони виїхали на півтисячі викликів від громадян

Забезпечення публічного порядку та безпеки дорожнього руху, патрулювання вулиць населених пунктів, реагування на всі звернення громадян про різні події та правопорушення —  саме такою є специфіка виїздів новостворених мобільних нарядів поліції, що віднедавна патрулюють у населених пунктах Покровської оперзони.

Так, за три тижні роботи групи реагування патрульної поліції Покровського відділу поліції понад 450 разів виїжджали на виклики громадян. Так, за даний період співробітники груп реагування патрульної поліції виявили 251 правопорушення адміністративного характеру в сфері забезпечення публічного порядку.

Окрему роботу наряди ведуть із забезпечення безпеки дорожнього руху. За цим напрямком виявлено 225 порушень ПДР, а також виявлено 23 водія, які сіли за кермо у нетверезому стані.

Під час перевірок документів громадян співробітниками ГРПП виявлено 2 осіб, що згідно з базами даних приймали безпосередню участь в незаконних збройних формуваннях, та 3 розшукуваних за вчинення злочинів.

Крім того, розкрито низку кримінальних правопорушень. Зокрема був викритий громадянин, який  незаконно зберігав боєприпаси та 11 любителів наркотичних речовин.

- Реклама -