У Покровську активно борються з шахрайством (фото)

Як діяти, якщо Вам телефонують невідомі і просять повідомити данні банківської картки, або коли телефонує «родич», і просить  допомогти вирішити його проблеми за допомогою кругленької суми, а також як безпечно здійснювати покупки в інтернет-магазинах, при цьому не втрачати свої заощадження – такими знаннями покровські правоохоронці та лігівці озброювали містян під час чергового сумісного профілактичного рейду в місті Покровськ. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Не дивлячись на постійну роботу поліцейських щодо профілактики шахрайств, все одно громадяни, нехтуючи елементарними правилами, продовжують активно поповнювати ряди ошуканих та втрачають свої гроші. Вік жертв шахраїв різний, але все ж таки люди похилого віку страждають від аферистів більше. Тому, щоб знову застерегти людей від розповсюджених шахрайських схем, покровські правоохоронці та «майбутні поліцейські» із інформаційними листівками вирушили на вулиці міста.

Учасники акції розклеювали листівки у місцях скупчення людей, на автобусних зупинках, біля крамниць, медичних закладів, а також роздавали їх перехожим. Багато хто з містян казали, що чули про шахрайські схеми по телебаченню та від знайомих, а де хто зізнавався, що вже мав справу із «співробітниками» банку і залишився без заощаджень. Перехожі дякували за паперові нагадування і обіцяли бути надалі вкрай обачними при спілкуванні із незнайомцями.

«Такі акції ми проводимо не вперше. Співробітники Покровського відділу поліції постійно нагадують громадянам про шахраїв – встановлюють інформаційні банери на вулицях міст, відвідують трудові колективи закладів, організацій та підприємств, проводять роз’яснювальні бесіди із школярами. На цей раз ми разом із лігівцями вийшли до перехожих і роздали їм листівки із попередженнями. Сподіваємося, що таке нагадування про власну безпеку дасть хороший результат і городяни, а особливо люди похилого віку, зможуть у майбутньому захистити себе, пригадавши перелік правил, перелічених в отриманих листівках»,- підсумувала інспектор сектору ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай.

- Реклама -