Боксер Добропілля завоював срібло чемпіонату України

10-15 жовтня в місті Кропивницькому (Кіровоградська область) проходив Чемпіонат України з боксу серед чоловіків у віковій групі до 22 років. У спортивній залі факультету фізичного виховання ЦДПУ імені В.Винниченка впродовж шести днів за нагороди вели боротьбу 140 боксерів, представники 22-х областей країни.

Донеччину на чемпіонаті представляли 10 майстрів рингу, серед яких вихованець ДЮСШ відділу освіти Добропільської міської ради — Жермен Ншмірімана (тренер Бичков Андрій Олександрович)/ У ваговій категорії до 56 кг наш земляк став срібним призером чемпіонату, поступившись у фіналі кропивницькому  спортсмену. Це найкращий результат м.Добропілля за останні кілька років у змаганнях з боксу серед чоловіків.

У  загальнокомандному заліку боксери Донецької області здобули третє місце, уступивши  спортсменам Полтавської та Харківської областей.

"Вітаємо і бажаємо великих успіхів і яскравих перемог!", — йдеться у повідомленні на сайті Добропільської міської ради.