Танцюристи з Мирнограду вибороли срібло у Всеукраїнському турнірі (ФОТО)

На вихідних, 15 жовтня, у Святогірську відбувся Всеукраїнський турнір зі спортивних танців STARDANCE. Більше 500 пар-учасниць з 26 клубів взяли участь у  змаганнях, в тому числі танцюристи з Покровська та Мирнограду.

Як повідомила тренер ДЮСШ зі спортивних танців Наталія Волкова, пари з Харкова, Краматорська, Дружковки, Слов'янська, Балаклеї, Сватово, Северодонецька, Лисичанська, Покровська, Бахмута, Святогірська та Мирнограда змагалися з 9-ої ранку і до пізнього вечора. Команда ДЮСШ відділу освіти Мирноградської міської ради у рейтингу серед 26 клубів посіла II місце, а мирноградські вболівальники здобули солодкі призи від спонсорів як найактивніша та найдружніша команда підтримки.

Кращі результати показали:

Баришник Данило (Гродівська ЗОШ) — Циба Марина (НВК) — 3 місце (Юн. 2 С),

Жернаков Микита (НВК) — Лукінова Мілена (НВК) — 3 місце (Юн. 1+2 Е),

Недошитко Антон (Гродівська ЗОШ) — Риб'якова Софія (ЗОШ № 1) — 3 місце (Юн. 1+2 Н),

Латипов Тимур (НВК) — Кубрак Аліна (ЗОШ № 5) — 4 місце (Юн. 1 С), 4 місце (Юв. 2 Д),

Манєйкін Назар (ЗОШ № 10) — Самойленко Вікторія (НВК) — 4 місце (Юн. 2 Д),

Квітченко Захар (ЗОШ № 10) — Синюкова Кира (ЗОШ № 17) — 4 місце (Юв. 1Е),

Степурко Анна-Марія (НВК) — 1 та 2 місце (Юн. 1+2 Соло),

Бова Ярослава (ЗОШ № 6) — 2 місце (Юв. 1 Е Соло).

У фіналах також танцювали: Поліщук Назар (ЗОШ № 10) — Борозенко Катерина (ЗОШ № 6), Орлов Григорій (ЗОШ № 5) — Атаманюк Віолетта (ЗОШ № 5), Назаренко Денис (Ліцей) — Фесенко Лілія (ЗОШ № 1), Косорилов Кирило (НВК) — Паустовська Анна (ЗОШ № 17).

«Тренер Наталія Волкова висловлює подяку батькам дітей, які, незважаючи на нелегкі фінансові обставини, дали можливість своїм дітям підвищувати свою спортивну майстерність та змагатися на одному з кращих турнірів у Донецькій області. Результати турніру у Святогірську йдуть у залік на відбір спортсменів на Чемпіонат України серед школярів, який відбудеться 18 — 19 листопада у Києві. Усі фіналісти ДЮСШ вже мають рейтингові бали на участь у команді Донецької області.

Тренер бажає своїм учням ще більше завзятості у тренувальному процесі та ще більшої жаги до перемоги на наступних змаганнях», — йдеться у повідомленні.

- Реклама -