«Послухай воїна»: у Покровську військовослужбовці зустрілись з дітьми

День захисника України, яке відзначають 14 жовтня — свято сили, мужності, патріотизму, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі протягом всієї багатовікової української історії.

Напередодні цього свята у Покровському історичному музеї  для учнів міста проведено захід — «Послухай воїна». На захід було запрошено   почесних гостей – військовослужбовців Національної гвардії України. Лейтенант Гопаненко Руслан Євгенович  розповів про Національну гвардію України, військову частину та її бойовий шлях, сучасну підготовку військових та їх забезпечення також на власному прикладі військові наочно показали, як виглядає військова амуніція та зброя сучасного українського воїна.

У відповідь, за захоплюючу та цікаву розповідь з великою вдячністю та повагою учні ЗОШ №2, ліцею «Надія» та члени «Ліги майбутніх поліцейських» підготували подарунки, а саме на заході лунали українські пісні, тематичні вірші, також військові отримали власноруч виготовлені дітьми привітальні листівки, в яких вони написали найщиріші слова подяки, підтримки та висловили  свої найтепліші побажання.

Молодший науковий співробітник

Покровського історичного музею

 Фоменко О.О.

- Реклама -