У Покровську відбулося чергове засідання Консалтингового центру

11 жовтня у Покровському міському центрі зайнятості пройшло чергове засідання Консалтингового центру.

 
У заході прийняли участь представники державних структур міста, а також діючі підприємці, переможці проекту «Український Донецький Куркуль», та безробітні, які мають намір зайнятись підприємницькою діяльністю.

«Служба зайнятості активно долучилася до реалізації проекту «Український донецький куркуль», шляхом налагодження комунікацій між організаторами проекту та його потенційними учасниками, серед яких можуть бути, як вже зареєстровані підприємці, так і ті, хто має підприємницьку ідею, проте не має ресурсів на її реалізацію» — розповів директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Під час зустрічі представник Ощадбанку, провідний економіст Ганна Положенцева розповіла про новостворену Програму підтримки підприємців «Будуй своє», що є зручним інструментом для ведення бізнесу на привабливих умовах.

Завдяки роботі центру підтримки і розвитку підприємництва вже діючі підприємці та безробітні, які мають наміри щодо відкриття власної справи, отримали індивідуальні консультації з питань, законодавства та стану ринку праці.

- Реклама -