Комунальне підприємство Добропілля замовило коштовну запинку без тендеру

Комунальне підприємство «Добропільський міський транспорт» 25 вересня за неконкурентною процедурою уклало договір з ФОП Хондак Дмитро Сергійович на поставку зупинки громадського транспорту вартістю 198 тис грн. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» з посиланням на систему «Прозорро».

Підприємець повинен був протягом п’яти календарних днів після підписання договору передати у власність комунального підприємства товар згідно з «ескізним проектом» та специфікацією, які є додатками до договору.

Ескізний проект замовник не оприлюднив, а специфікація містить інформацію лише про те, що під товаром розуміється «Зупинка громадського транспорту», гарантійний строк якої становить рік, а розміри – 5000х1700х2600. Інших даних, у тому числі інформації про комплектацію зупинки, зобов’язання постачальника з доставки товару, його монтажу на місці та з благоустрою навколишньої території, договір та специфікація не містять.

Це вже не перший договір ФОП Хондак Д.С. з комунальниками Добропілля, укладений за неконкурентною процедурою. В кінці минулого року та в поточному підприємець поставляв зупинки в Добропілля по ціні 198 тис грн. за одиницю. Хоча минулого вересня КП «Добропільський міський транспорт» замовило йому капітальний ремонт (а фактично монтаж нової зупинки) за 110 тис грн. Зупинка мала  бути обладнана поміж іншого «вайфай роутер всепогодный» та «сетевое зарядное устройство на 2 порта».

- Реклама -