У Покровському історичному музеї відкрилася виставка юної художниці

Художня творчість є однією з головних у сучасному мистецькому світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу навколишньої природи, намагаються достукатися до людей, донести їм свої ідеї.

З 1998 року в другу неділю жовтня в Україні святкується день художника, який відзначають як досвідчені митці, так і початківці. В цьому році він припадає на 8 жовтня. Саме до цієї дати 10 жовтня 2017 року в Покровському історичному музеї відкрилася перша персональна виставка Даші Острікової «Душі чаруюче світило».

Даша навчається в 11 класі ЗОШ №2, є активним членом громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», займається дослідницькою роботою, є учасницею Малої академії наук. Вона неодноразово ставала призером шкільних, міських та всеукраїнських конкурсів і олімпіад. Та незважаючи на велику завантаженість, дівчина завжди знаходить час на улюблене захоплення і багато часу присвячує малюванню.

На виставці представлено 40 малюнків. Більшістю це портрети написані аквареллю, та юна портретистка вчиться малювати і маслом.

Під час творчості радість творця обов’язково передається його творінню. А потім її обов’язково відчують ті, хто буде на це творіння дивитися. Тож запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати виставку, яка буде діяти протягом місяця – до 10 листопада 2017 року.

                                                                                                                                                   

- Реклама -