У Покровську відкривається Школа подружнього життя

В рамках державної програми підтримки сім`ї у Покровську відкрилась Школа подружнього життя. Ця програма працює в Україні вже більше 15 років. Участь у ній взяли понад 20 тисяч пар.

Відвідувачам школи розкажуть про основи сімейного життя, психології стосунків чоловіка і жінки, їх основні потреби, а також про те, що таке закоханість і любов, як закохатися і не помилитися, як зберегти і плекати любов протягом всього подружнього життя.

 Також учасників програми навчать, як планувати сімейних бюджет, як вирішувати конфлікти, як планувати вагітність, як виховувати дітей і т. д. 

Курс складається з 10-ти зустрічей 1 раз на тиждень протягом 1,5 годин. У Школі розглядаються такі теми, як «Основи сім'ї», «Закоханість і любов», «Мови любові», «Конфлікти і їх вирішення», «Основні потреби чоловіка і дружини», «Прощення в сім'ї», «Сімейний бюджет», «Планування вагітності», «Відносини з батьками» та інші.

Щоб поступити в Школу подружнього життя необхідно попередньо записатися у організаторів курсів за номером телефону: +38(050) 879 65 30. Групи складаються з 20 — 25 осіб

Заняття Школи подружнього життя проводяться безкоштовно.

- Реклама -