В Добропільському районі допомогли переселенцям

В Добропільський район Донеччини за період проведення АТО приїхало немало сімей: деякі заселилися до рідних, інші до знайомих, а були й такі, що знаходили безхазяйне житло і заселялися туди, аби тільки був дах над головою. Деякі з них потребують особливої уваги.
На минулому тижні до депутата Шилівської сільської ради Андрія Олексюка звернулася місцева жителька Віра Філонова (с. Мирне) з проханням допомогти сім’ї Мезенцевих, які переїхали з Мар’їнського району та заселилися до сусіднього будинку і гостро потребують допомоги. В цій сім’ї виховується двоє дітей віком 1,5 і 3 роки.
Завдяки небайдужості районних депутатів Андрія Борисова, Володимира Антипенка, того ж дня сім’ю було забезпечено овочами.
Ініціативу щодо надання допомоги переселенцям підтримала й районна рада. До благодійної справи долучилися: працівники районної ради, депутат районної ради VI скликання Андрій Батицький, керівник громадської організації «Громадський простір «Розвиток» Сергій Калінін.
Представники виконавчого апарату районної ради, помічник районного депутата Андрій Олексюк завітали до сім’ї Мезенцевих та вручили зібрану допомогу (дрова, фрукти, солодощі, одяг дорослий і дитячий тощо).

- Реклама -