Військові лікарі приймають хворих цивільних в Покровському районі

- Реклама -
В Сергіївській амбулаторії Покровського району 2 жовтня було людно, адже сюди завітали лікарі військово-медичного госпіталю, що базується на території м. Покровська, для надання кваліфікованої медичної допомоги місцевим мешканцям.
Багато людей, особливо похилого віку, прийшло терапевта, хірурга та невропатолога поділитися своїми проблемами. Всього було прийнято 41 пацієнт, повідомляє сайт Покровської РДА.
Представники місцевої громади та колектив Сергіївської амбулаторії з великою вдячність сприйняли надану допомогу та вислови побажання, щоб такі виїзди військових медиків проводились і надалі.
Наводимо графік виїздів військових лікарів по амбулаторіям і ФП Покровського районного Центру на жовтень:

АМБУЛАТОРІЇ

п/п

Назва лікувального закладу

Прізвище завідуючого амбулаторією

Адреса

Дата виїзду та час

1.

Сергіївська амбулаторія ЗПСМ

Лугінець Наталія Миколаївна

с. Сергіївка

0952593430

02.10.17

з 9.00

2.

Удачненська лікарська амбулаторія

Хасанова Любов Михайлівна

смт Удачне

0994748272

03.10.17

з 9.00

3.

Срібненська амбулаторія ЗПСМ

Пронін Володимир Миколайович

с. Срібне

0508865637

04.10.17

з 9.00

4.

Миколаївська амбулаторія ЗПСМ

Сурманідзе Гела Варламович

с. Миколаївка

0952073716

05.10.17

з 9.00

5.

Новотроїцька амбулаторія ЗПСМ

Цвєтова Ганна Вікторівна

с. Новотроїцьке

0958704549

06.10.17

з 9.00

6.

Новоекономічна лікарська амбулаторія

Сінгур Леонід Олександрович

смт Новоекономічне

0668869396

09.10.17

з 9.00

7.

Гродівська лікарська амбулаторія

Полякова Лідія Миколаївна

смт Гродівка

0957795563

10.10.17

з 9.00

8.

Новоолександрівська лікарська амбулаторія

Безугла Олена Станіславіна

с. Новоолександрівка

0505262916

11.10.17

з 9.00

9.

Гришинська амбулаторія ЗПСМ

Ярова Катерина Віталіївна

с. Гришине

0502022529

12.10.17

з 9.00

      

ФАПи

п/п

Сільська рада

Назва ФАПу

Адреса

Дата виїзду та час

1.

Лисівська

Лисівський

Рудь Т.В. 0993352362

с. Лисівка

13.10.17

з 9.00

2.

Даченський

Лигач Л.В. тел.. 0668884702

с. Даченське

13.10.17

з 11.00

3.

Новопавлівський

Шуваєва К.О. тел.. 0507860890

с. Новопавлівка

13.10.17

з 13.00

4.

Сонцевська

Сонцевський

Федоренко Т.В., тел..0990477569

с. Сонцевка

30.10.17

з 9.00

5.

Зорянський

Костенко Л.Ф. тел. 0663763204

с. Зоря

16.10.17

з 11.00

6.

Берестки

Бабкіна І.О. тел..0500320568

с. Берестки

16.10.17

з 12.00

7.

Піщанська

Звіровський

Сатвалова Л.Ф. тел..0996355419

с. Звірове

17.10.17

з 9.00

8.

Піщанський

Соболь Н.А. тел. 0955161063

с. Піщане

18.10.17

з 9.00

9.

Першотравнева

Першотравневий

Ковтун Л.М. тел..0669369121

с. Перше Травня

19.10.17

з 9.0059

10.

Димитрівський

Кожушко В.С. тел..0508209582

с. Димитрове

19.10.17

з 11.00

11.

Удачненська

Новосергіївський

Хасанова Л.М. тел.. 0994748272

с. Новосергіївка

19.10.17

з 13.00

12.

Ровненський

Ровненський

Абієв М.Є.тел.0661423292

с. Ровне

20.10.17

з 9.00

13.

Новотроїцька

Успенівський

Сич І.М. тел.. 0662256130

с. Успеновка

23.10.17

з 9.00

14.

Новоєлізаветівська

Новоєлізаветівський

Матлай Т.А. тел.. 0506740078

с. Новоєлизаветівка

23.10.17

з 12.00

15.

Срібненська

Ясеновський

Доценко В.Ф.тел. 0505361901

с. Ясенове

24.10.17

з 9.00

16.

Горіховський

Якименко Н.М.тел. 0963498524

с. Горіхове

24.10.17

з 11.00

17.

Михайлівська

Мемрик

Теслєва Ю.В.тел. 0990182721

с. Мемрик

25.10.17

З 9.00

18.

Михайлівський

Савельева В.П.тел. 0953515175

с.Михайловка

25.10.17

З 12.00

19.

Малинівська

Малинівський

Бончева В.Є.тел. 0990855836

с. Малинівка

26.10.17

З 9.00

20.

Миролюбівська

Миролюбівський

Наумова І.М.тел. 0509873430

с. Миролюбовка

26.10.17

З 12.00

21.

Іванівська

Іванівський

Луценко Л.І.тел. 0958624722

с. Іванівка

27.10.17

з 9.00

22.

Новолександрівська

Воздвиженівський

Безугла О.С.тел.0505262916

с. Воздвиженовка

28.10.17

З 9.00

- Реклама -