На що скаржаться мешканці Покровського району

Виконуюча обов’язки директора департаменту житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації Ольга Соловей провела в Покровську (колишній Красноармійськ) особистий прийом громадян Покровського району.
В ході особистого прийому звернулось 8 жителів району, що підіймали питання заміни аварійних дерев’яних електроопор по вулицям Центральна, Виноградна, Желізнодорожна, Сєвєрна, Спортивна в с.Котлине Першотравневої сільської ради та по вулиці Зотова в с. Перше Травня; про неякісне електропостачання по вулиці Виноградна та про обмеження проїзду великогабаритного транспорту по вулицям Азовська, Степова в с. Гришине; про проведення ремонту містка через річку Гришинка в с.Гришине; про ремонт електромережі в селах Крутий Яр, Красний Яр, проведення ремонту підстанції в с. Промінь та Свиридівської підстанції Гродівської селищної ради; про проведення ремонту моста при в’їзді в с.Звірове Піщанської сільської ради.
Заслуховуючи звернення Ольга Соловей разом з представниками відповідних обслуговуючих підприємств розглянула причини та пропозиції щодо вирішення проблем. По кожному питанню було встановлено строки виконання ремонтних робіт. Департаментом житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації будуть направлені відповідні листи до ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго», служби автомобільних доріг у Донецькій області, департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації для вирішення проблемних питань.

- Реклама -