В Мирнограді навчали молодь конкурентоспроможності

В сучасних умовах посилення конкуренції на ринку праці все більшого значення набувають технології єфективного працевлаштування. Особливо це важливо для молодих спеціалістів, які мають невеликі переваги на початковому етапі професійної кар’єри. Це добре розуміють в Мирнограді.
З метою підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці та попередження безробіття службою зайнятості створений та постійно оновлюється Всеукраїнський кадровий резерв служби зайнятості, де використовуються онлайн-технології швидкого пошуку та підбору кадрів на запити роботодавців. Окрім того, кадровий резерв сприятиме реалізації професійної кар'єри молоді, працевлаштуванню на підприємствах регіону за обраною професією, допомагатиме пошуку роботи та отриманню додаткових навичок, необхідних роботодавцю на ринку праці.
Одним з елементів проекту «Кадровий резерв» є база самопрезентацій молоді у вигляді відеорезюме для випускників навчальних закладів. Сьогодні, 2 листопада 2017 року  провідний фахівець з профорієнтації Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова відвідала ДНЗ Димитровський професійний гірничий ліцей та поспілкувалась з майбутніми випускниками.
Фахівецб розповіла про стан місцевого ринку праці, перспективи зайнятості та послуги служби зайнятості. Вона звернула увагу присутніх на основні переваги  участі у проекті «Кадровий резерв» та запропонувала опанувати ефективний та сучасний спосіб пошуку роботи — відеорезюме. 
За підсумками заходу, чимало хлопців та дівчат зацікавились новими можливостями та перспективами, і запланували найближчим часом, за допомогою спеціалістів центру зайнятості, поповнити «Кадровий резерв» своїми відеорезюме.

- Реклама -