В Покровську відбулось районне свято до Дня працівників освіти

- Реклама -
В залі засідань Покровської (Красноармійської) райдержадміністрації по вул.Торгівельна, 13 у місті Покровську відбулось районне свято до Дня працівників освіти.
Освітян району привітали голова Покровської районної ради Михайло Костюк і заступник голови Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко. Вони нагородили за сумлінну творчу працю, вагомий внесок у розвиток освіти району та з нагоди професійного свята кращих працівників освіти Почесними грамотами районної ради і райдержадміністрації, а також квітами.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Лозінська привітала колег та відзначила кращих грамотами відділу освіти, а також грамотами та подяками департаменту освіти облдержадміністрації. Голова районної профспілки працівників освіти Оксана Климова відзначила грамотами п’ять голів профспілкових комітетів загальноосвітніх закладів.
В ході заходу квітами та теплими словами вдячності відзначили вчителів-ветеранів, чия трудова біографія становить більше 40 років. Нинішні директори згадали поіменно своїх попередників та наставників. А справжнім подарунком стали концертні номери від учнів, повідомляє сайт РДА.

- Реклама -