В Добропільському районі відкрили футбольне поле та вручили житло сироті

- Реклама -
Сьогодні, 28 вересня, голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський прибув до Ганнівської сільської ради (Добропільський район Донеччини) для урочистого відкриття футбольного поля зі штучним покриттям Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Це відкриття стало можливим завдяки реалізації проекту з облаштування 85-ти спортивних майданчиків зі штучним покриттям, в рамках відзначення 85-річчя Донецької області.
Павла Івановича на футбольному полі зустріли начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Мицик Володимир Петрович, генеральний директор ДТЕК «Добропіллявугілля» Юрій Якович Чередниченко, голова Добропільської районної державної адміністрації Дмитро Олександрович Кірносов, голова Добропільської районної ради Тамара Миколаївна Бєлянкіна, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Леонідович Стебель, заступник голови РДА Наталя Петрівна Перекотій, Ганнівський сільський голова Ліля Тамазівна Тихонова, директор Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Войтюк Володимир Михайлович та інші. 
Голова ОДА перерізаі символічну стрічку відкриття, а також вручив сертифікат на 3 спортивні майданчики з тренажерним обладнанням та 2 спортивні майданчики зі штучним покриттям, спортивну форму та інвентар, футбольну атрибутику в рамках програми розвитку масового футболу в Донецькій області.
Також Павло Жебрівський повідомив, що у Селидовому та Ганнівці вручили ключі від житла двом дівчатам з числа дітей-сиріт — 22-річним Олександрі Усовій та Вікторії Шнуренко.
«У Селидовому 1-кімнатна квартира Олександри у відмінному стані: тепла, затишна, з добротним ремонтом. Її придбали за 137 тисяч гривень (половину виділили з обласного, половину – з міського бюджету), — пише голова ОДА на своїй сторінці у Фейсбуці. — У Ганнівці трикімнатний будинок, придбаний для Вікторії, обійшовся у 74 тисяч гривень (по 37 тисяч — з обласного та місцевого бюджету). Попри те, що Вікторія рада, що матиме нарешті власний куточок, лишився вкрай незадоволеним: це не будинок, а курник. Дав місяць місцевій владі на те, щоб довести помешкання до нормального стану й не принижувати дитину-сироту такими «хоромами». Звертаюся до усіх керівників міст, районів та селищ, хто бере участь у програмі придбання житла дітям-сиротам: для галочки нічого робити не треба! Якщо щось робите – робіть по-людськи. Як для себе… А у Вікторії буде гарний будинок: відремонтований та затишний. Обіцяю. За місяць приїду з інспекцією – перевірю».

- Реклама -