У Покровській оперзоні нова жертва продавців з Інтернету

- Реклама -

Постійні попередження правоохоронців про те, що розплачуватися за покупки в інтернеті краще за все в момент, коли замовник отримав, відкрив та перевірив наявність та якість замовленого товару, деякі люди пропускають мимо вух і в результаті – залишаються і без замовлення і без своїх грошей. На цей раз в «пастку» потрапив мешканець Селидового.

До чергової частини Селидівського відділення поліції звернувся 37-річний місцевий мешканець із заявою про те, що невідомий ошукав його на кругленьку суму – 9 тисяч гривень. З’ясувалося, що потерпілий захотів придбати не дорогий автомобіль, обрав в інтернеті відповідне оголошення і після розмови із «продавцем», перерахував на його банківську картку передплату. Отримавши гроші, постачальник вимкнув свій телефон і більше на зв'язок не виходив.

Ошуканий чоловік розповів правоохоронцям, що багато разів чув про інтернет-шахрайства, але і подумати не міг, що із ним може статися щось подібне.

За даним фактом співробітники поліції відкрили кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу України, санкція якої передбачає до 3-х років позбавлення волі.

Покровський відділ поліції

- Реклама -