Сучасні технології допомагають працевлаштуванню безробітних Мирнограду

- Реклама -

На минулому тижні за сприянням Мирноградського міського центру зайнятості відбулась низка заходів по підбору робітників для роботи в Покровській філії ПАТ “Дніпропетровський агрегатний завод”. Під час презентації безробітні дізналися про вимоги до кандидатів на вакансії: «токар», «токар-розточувальник», «фрезеровщик», «оператор станків з ПЗ».

Після проведеної презентації чимало безробітних виявили бажання особисто відвідати підприємство і ознайомитися з майбутнім місцем роботи, тому наступним заходом став День відкритих дверей на виробництві, на якому безробітні мали змогу ознайомитися з виробництвом; технологічними процесами на підприємстві; станками, за якими доведеться працювати.

Сьогодні відбувся черговий етап в підборі персоналу — співбесіда заступника начальника відділу підбору адаптації персоналу Ольги Поваляєвої з претендентами на вакансії. І тут в нагоді стали сучасні засоби надання послуг, які пропонує служба зайнятості своїм клієнтам. Одразу для чотирьох центрів зайнятості за допомогою skype-зв'язку в режимі on-line-конференції відбулась презентація роботодавця для безробітних, які зацікавилися запропонованими вакансіями,  Під час on-line-спілкування присутні мали змогу не тільки почути інформацію про вимоги до кандидатів про вакансії, розмір заробітної плати, соціальні гарантії працівників, тощо, а й про можливість пройти профнавчання і отримати професію безпосередньо на виробництві.

Четверо безробітних, які вже визначилися з майбутнім місцем роботи, отримали направлення на проходження медичного огляду. Сподіваємось, що це тільки початок спільної плідної співпраці.

Сьогоднішній день ставить багато вимог як до працівників, так і до роботодавців, які бажають бути сучасними. Але  вважаємо, що бути такими вкрай необхідно, що саме за такими людьми, за такими роботодавцями  сьогоднішній день і майбутнє. Приємно усвідомлювати, що служба зайнятості, використовуючи нові та сучасні форми співпраці, робить корисну справу, розширюючи кордони працевлаштування безробітних.

- Реклама -