Чумаки на Добропільщині святкують День села

- Реклама -
       В рамках міжрегіонального співробітництва та обміну досвідом , за запрошенням Чумаківського сільського голови Валентини Стець з Дніпропетровської області керівництво районної ради та Золотоколодязький сільський голова Тетяна Сидоренко взяли участь у святкуванні Дня села. 
   
         На свято завітало дуже багато гостей. До Чумаківської  сільськоїради  входять чотири населених пункти: Чумаки, Зоря, Маївка, Виноградне. В громаді проживає дві тисячі мешканців. Основними бюджетоутворюючими підприємствами сільської ради є ТОВ " Торгівельно-транспортна компанія" , ТОВ МВК " Єкатеринославський",  ТОВ ВЗФ " Зоря Дніпропетровська " ТОВ " Ленд Трейд"  ТОВ " Єрмак Голд". 
    Слід зазначити, що всі роботи по обслуговуванню житлового фонду, систем водопостачання і водовідведення, по вивезенню твердих побутових відходів надає ЖКП " Комунальник", яке створене сільською радою. Свято розпочалося із звітування сільського голови Валентини Стець. Її звіт справив неабияке враження. Дуже доступно і чітко було викладено все те , що зроблено для громади за звітний період, вшановано різні соціальні групи громади. Відремонтовано школу, освоєно 11 мільйонів гривень за рахунок Українського фонду соціальних інвестицій, встановлено стелу та вказівники вулиць, які підсвічуються вночі, відремонтовано дороги, медичні заклади, виділено допомогу для оперативної роботи дільничного інспектора і багато інших заходів щодо покращення соціальної інфраструктури. Попереду грандіозні плани  і ще більше роботи для покращення добробуту громади.
      Таке співробітництво дуже корисне для роботи органів місцевого самоврядування. Тепер побачене і почуте буде використовуватися в роботі Добропільської районної ради та Золотоколодязької сільської ради.

 Вдячні Валентині Іванівні за запрошення та за зустріч з керівництвом Дніпровської районної ради, пише .

- Реклама -