У Покровську відкрилась персональна виставка майстрині Галини Засядьвовк

- Реклама -

В Покровському історичному музеї вже стало доброю традицією експонування виставок декоративно-прикладного мистецтва, на яких майстрині міста та району представляють свої роботи в найрізноманітніших техніках. Краса створених ними декоративних творів завжди приємно вражає відвідувачів. Не стала виключенням і персональна виставка Засядьвовк Галини Іванівни під назвою «Мій світ натхнення», презентація якої відбулася в музеї 25 вересня.

На розсуд відвідувачів було представлено 85 робіт в різноманітних техніках: бісероплетіння, вишивка бісером, декупаж, витинанки. Також на виставці були представлені роботи в новій техніці – вовняний живопис.

Надихає Галину Іванівну природа, народна творчість, навколишній світ. Саме вони надають наснагу на створення чудових та яскравих робіт, більшість яких створено в народному стилі, що підтверджує вірність українським традиціям. Це ляльки-мотанки, витинанки, прикраси з бісеру.

Галина Іванівна — це людина, про яку можна сказати не тільки золоті руки, а ще й золоте серце. Вона завжди відгукується на всі пропозиції музею. Як керівник гуртків «Писанкова казка» та «Народна творчість» вона особисто та її вихованці є постійними учасниками виставок, організованих в музеї. І ось нарешті прийшов час для створення персональної виставки, яка буде діяти до 16 жовтня 2017 року.

Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати музей, щоб познайомитися з творчим доробком талановитої майстрині та отримати естетичне задоволення від перегляду.

Старший науковий співробітник

Покровського історичного музею

Корнієнко М.П.

- Реклама -