Покровську пропонують позбавитися ям на дорогах: поради від експертів

- Реклама -

28 вересня з 17.30 до 19.30 у Покровську за ініціативою руху «Сильні громади» ГО «Центр UA» та ГО «Студена», в рамках реалізації проекту “Ефективне місто”, планується проведення публічної лекції на тему: «Громадяни проти ям. Як змінити стан доріг».

Це одна з лекцій в рамках реалізації проекту “Ефективне місто” за ініціативи руху “Сильні громади” ГО “Центр UA” та ГО “Студена”.

Як показує досвід — вирішення проблеми неякісних доріг тісно пов’язано із контролем активних громадян за виконанням підрядних робіт у цьому напрямку. Приклади Лиману, Маріуполя та Часів Яру показують, що після того, як активісти звертають увагу на проблему, її починають вирішувати.

Щоб запровадити реалізацію успішних практик у Покровську, під час публічної лекції буде представлений приклад дієвого вирішення проблеми неякісних доріг на місцевому рівні.

Крім того, під час лекції буде представлено проект “Ефективне місто”, а також створення однойменного клубу зі сприяння вирішення проблеми в Покровську.

Час проведення: 28 вересня 2017 року, 17.30 – 19.30

Місце проведення: м. Покровськ, м-н “Шахтарський”, 24Б, Платформа культурних ініціатив "Лампова".

Спікери круглого столу:

Рижкова Наталія — юрист руху “Сильні громади” ГО “Центр UA”, член Асоціації правників України, член Мережі захисників права на доступ до публічної інформації

Андрій Грудкін — регіональний координатор руху “Сильні громади” ГО “Центр UA”, правозахисник.

До участі запрошуємо громадських активістів, представників громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, представників засобів масової інформації, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Зауважимо, що публічна лекція не має на меті політичної агітації. Учасники зобов’язуються дотримуватися об’єктивності та громадського порядку.

Додаткова інформація:

0671919891 — Наталія

gromady.dn.ua, fb.com/gromady.dn.ua

- Реклама -