Для випускників Покровська провели день відкритих дверей

- Реклама -

З початком нового 2017-2018 навчального року Покровському міському центрі зайнятості Донецької області поновлено проведення заходів з професійної орієнтації для шкільної молоді. 20 вересня відбувся День відкритих дверей для 20 випускників НВК №1 м.Покровська.

Під час заходу учні були ознайомлені з особливостями роботи центру зайнятості та актуальними професіями сьогодення. У відділі активної підтримки безробітних школярі мали змогу ознайомитись з різноманітними професіями, переліком навчальних закладів області.

«До вибору професії необхідно віднестись дуже відповідально, адже саме зараз ви обираєте свій майбутній фах, за яким згодом, ви будете шукати роботу», — зазначила провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Насєкіна К.О.

Фахівець центру зайнятості запропонувала пройти школярам тестові завдання для визначення мотивації до навчання, особисті якості та схильності до певних професій та сфер діяльності. Під час заходу школярі із зацікавленістю слухали надану інформацію, та постійно проявляли активність.

Учні ознайомились з атласом нових професій та переглянули інформаційні відеоролики та слайдові презентації, де надано рекомендації як правильно обрати майбутню професію.

Організація таких зустрічей формує у молоді позитивне ставлення до робітничих професій, розширює світогляд учнів та допомагає у виборі майбутнього професійного шляху. Фахівці центру зайнятості побажали школярам обрати правильний шлях у доросле життя.

- Реклама -