У Покровському районі обрали нового голову профспілки аграріїв

- Реклама -

19 вересня відбулась позачергова звітно-виборча конференція Покровського районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу, в ході якої було обрано нового голову профспілки аграріїв. Про це повідомляється на сайті Красноармійської РГА.

В роботі конференції взяли участь голова Покровської районної ради Михайло Костюк, заступник голови районної ради Володимир Руденко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Романюк, голова Донецького обкому профспілки працівників АПК Андрій Попов.

Учасники заходу заслухали звіт про роботу Покровського райкому профспілки працівників АПК за 2015-2017 роки і задовольнили заяву голови райкому Петра Сушкова про звільнення.

На голосування була винесена кандидатура Тетяни Скорик, котра понад 22 роки працювала в управлінні агропромислового комплексу райдержадміністрації, довгий час очолювала первинну профспілкову організацію. Вона була підтримана одноголосно.

Голова Донецького обкому профспілки працівників АПК Андрій Попов привітав Тетяну Савелівну з обранням та окреслив першочергові завдання, серед яких — налагодження співпраці та розширення мережі первинних осередків організації.

- Реклама -