Як працює в Добропільському районі Центр безпеки громадян

- Реклама -
Сьогодні, 17 вересня, святкується День рятівника. З цього приводу – розповідь про Центр безпеки громадян, який в цьому році був створений у Шахівській сільській раді (ОТГ), що в Добропільському районі Донеччини.
Центр безпеки громадян створено як пілотний проект реорганізації ДСНС відповідно до Меморандуму про співпрацю, що був підписаний між Донецькою облдержадміністрацією та Державною службою України з надзвичайних ситуацій та у рамках реформи децентралізації. 
Оперативна і злагоджена робота особового складу у кількості 16 осіб здійснюється під керуванням Олександра Кордюкова, начальника Центру безпеки. 
Напередодні професійного свята заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко і начальник відділу організаційно-кадрової роботи районної ради Юлія Бєлова завітали до Центру безпеки Шахівської сільської ради та поспілкувалися з начальником караулу Владиславом Мозговим. 
Владислав розповів про щоденне виконання Центром покладених на нього функцій з пожежогасіння, порятунку життя і здоров'я жителів громади, надання допомоги в ліквідації наслідків природних надзвичайних ситуацій. 
Крім гасіння пожеж, вони допомагають також у ліквідації дерев, що несуть загрозу життю населення; здійснюють підвезення води під час ремонту водонапірної вежі; в зимовий період ліквідовують замети та допомагають розчищати дороги. 
Владислав зазначив, що створення таких Центрів у кожній великій громаді є важливою подією, оскільки завдяки наближеності підрозділів безпосередньо до місць виникнення можливих надзвичайних ситуацій та пожеж, підвищується ефективність реагування. 
Представники районної ради привітали рятівників з наступаючим святом, подякували їм за відданість справі, мужність, вірність обов'язку та побажали успіхів у роботі, міцного здоров'я, добра і якомога менше тривожних викликів.

- Реклама -