Як в Мирнограді допомогли переселенцю

- Реклама -
У лютому 2017 року до Мирноградського міського центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернувся Куча Павло, який вимушений був залишити рідне місто Донецьк та переїхати до Мирнограду. 
Активний та цілеспрямований чоловік, в минулому — успішний підприємець, а нині — безробітний,  одразу включився  в  процес пошуку роботи, враховуючи умови місцевого ринку праці та погодився на запис відео- резюме. За допомогою фахівців склали коротку відеопрезентацію та розповсюдили серед роботодавців.
Не минуло й місяця як чоловіку запропонували посаду покрівельника сталевих покрівель на підприємстві ТОВ «Восток-стройторг». Вдале відеорезюме та особиста співбесіда, до якої Павла підготували групові та індивідуальні профконсультації фахівців центру зайнятості,  дали свій результат. А для того, щоб зробити період адаптації на новому робочому місці легшим та відновити частково втрачені знання і навички було організовано професійне навчання шляхом стажування безпосередньо на робочому місці. 
Наразі чоловік успішно працює на підприємстві та вже має перспективи щодо  кар`єрного зростання. А  роботодавець, в свою чергу, має намір скористатися компенсацією витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи на умовах строкового трудового договору.

- Реклама -