Безробітних Мирнограду запрошують на роботу у Покровськ

- Реклама -

Мирноградський міський центр зайнятості постійно розширює коло роботодавців, які готові надати робочі місця для працевлаштування безробітних. Рік тому фахівці центру зайнятості презентували шукачам роботи ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод». Роботодавець залишився приємно враженим від послуг, які готовий надати центр зайнятості своїм клієнтам, враховуючи іновації, впроваджені Донецькою обласною службою зайнятості.

15 вересня поточного року представники підприємства знову завітали до Мирноградського міського центру зайнятості. Цього разу роботодавець підбирав кадри для Філії ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод», що розташована в Покровську.

Начальник відділу кадрів Тетяна Євгенівна розповіла про вимоги до кандидатів на вакансію «токар-розточувальник», детально визначивши вимоги до майбутніх працівників, про технологічні процеси на підприємстві, особливості роботи, можливість профнавчання, розмір заробітної плати, соціальні гарантії працівників, тощо.

Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди. Саме тому безробітні, які були запрошені до участі в заході, активно долучились до діалогу і задавали питання, які їх цікавили. В результаті проведеного заходу 15 безробітних виявили бажання відвідати підприємство і особисто ознайомитися з місцем роботи. Тому, було узгоджено проведення наступного заходу безпосередньо на виробництві.

"Під час презентації обговорювались шляхи співпраці роботодавця із центром зайнятості з питань подальшого добору необхідних кадрів. Фахівці центру зайнятості запропонували присутнім скористатися інноваційними послугами служби зайнятості – записати відеовакансію. Представники роботодавця, відвідавши онлайн-центр працевлаштування, відгукнулися на дану пропозицію та пообіцяли в подальшій співпраці з центром зайнятості спробувати нові форми роботи", — повідомляє Мирноградський МЦЗ. 

- Реклама -