У власника зареєстрованої зброї з Мирнограду полісмени знайшли бойові набої

- Реклама -

У мешканця Мирнограду під час перевірки правил зберігання зареєстрованої зброї, поліцейські виявили 30 бойових набоїв, а в прифронтовій Авдіївці  правоохоронці вилучили гранату в перехожого та 59 набоїв до автомату Калашникова у місцевої мешканки. Всім трьом правопорушникам тепер загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі строком на 7 років.

Під час планової перевірки власників зброї, мирноградські правоохоронці прийшли до одного з місцевих мешканців та окрім зареєстрованої зброї, в нього виявилося ще й 30 бойових набоїв. На питання поліцейських – звідки в чоловіка ці боєприпаси, 59-річний мешканець Мирнограду відповів, що знайшов їх майже два роки тому поблизу місцевої шахти та залишив у себе без конкретної мети. Чоловік також зізнався, що чув про кримінальну відповідальність за зберігання заборонених боєприпасів, але сподівався, що ніхто не дізнається про його «знахідку».

Того ж дня авдіївські правоохоронці посеред міста вилучили в перехожого гранату ВОГ, яку той нібито знайшов у лісосмузі в 2014 році. «Я залишив її в себе в якості сувеніра»,- саме так пояснив свої протизаконні дії 64-річний мешканець Авдіївки.

На іншому ж кінці прифронтового міста співробітники Авдіївського відділення поліції зупинили жінку і під час перевірки її особистих речей, виявили 59 набоїв калібру 5,45 мм. 46-річна місцева мешканка зізналася стражам порядку, що нещодавно до неї в гості приїжджав малознайомий чоловік і саме він залишив ці боєприпаси. А от куди і навіщо вона їх несла – жінка пояснити не змогла.

В усіх трьох випадках заборонені предмети вилучені правоохоронцями та направлені на експертизу, а у відношенні правопорушників відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції

- Реклама -