Добропільські «слони» перемогли в Київі

- Реклама -
Представники народної студії ТБ і преси  «Рожевий слон» Центру дитячої та юнацької творчості  м. Добропілля здобули перемогу на Міжнародному фестивалі аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела».
В День свята українського кіно Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» запросив юних аматорів з різних куточків України до міста Києва для підведення підсумків і нагородження переможців.
У синій залі Палацу кіно Кришталева зіронька Марійка разом з організаторами фестивалю привітали гостей і запросили до перегляду відео з історії  життя «кришталевців».
Урочисте відкриття свята, екскурсія до кіностудії Олександра Довженка, відвідування музею, покладання квітів до пам’ятників видатних українських діячів кіномистецтва, цікава прогулянка по Києву, зустріч з друзями запам’ятаються Рожевим слоненятам (народна студія ТБ і преси  «Рожевий слон» Центру дитячої та юнацької творчості  м. Добропілля)   надовго.  
Члени журі одинадцять разів запрошували для нагородження дипломами Лауреата і Дипломанта вихованців студії в номінаціях «Кіно», «Телефільм», «Радіо», «Фото». Найкращі роботи: радіопередача  «Подвір’я мого дитинства», телепрограми «Все залежить від нас», «Відмінникам проїзд безкоштовний», соціальні ролики (їх було шість), фотороботи «Нарівні з чоловіками», «Єднання душ», «І над копром дмухали вітри полиновим запахом», «Погляд шахтаря», «Шахтарський край – моя земля», «Дерева також плачуть» отримали найвищу оцінку від поважних голів журі:  Колесника Олексія — заслуженого артиста України, Странадко Едуарда — голови правління Національної спілки фотохудожників України.
Стомлені, але з чудовим настроєм повернулися Рожеві слони до рідного міста Добропілля, повідомляє сайт міськради.
http://mrd.gov.ua/novyny/2023-peremoga-rozhevikh-sloniv-na-mizhnarodnomu-festivali-audiovizualnikh-mistetstv-krishtalevi-dzherela-peremoga-rozhevikh-sloniv-na-mizhnarodnomu-festivali-audiovizualnikh-mistetstv-krishtalevi-dzherela

- Реклама -